top of page
header.png

חיבור ילדים לכוחות פנימיים

חיבור ילדים-min.JPG

ילדים מגיעים לעולם עם זרימה טבעית, עם חיבור חיוני למקור ריפוי ולחיים. זה אומר שבגוף ובנפש שלהם קיים הידע איך להתגבר על קשיים ולחזור לאיזון טבעי – אם נאפשר זאת. במהלך השנים הראשונות ושנות ההתפתחות והגדילה מתעוררים קשיים שונים שמקורם בהריון, במהלך הלידה, בקפיצות גדילה ומעברים. הקשיים שילדים חווים מתבטאים הן פיזית בגוף - בהפרעות וסימפטומים, והן חברתית מול הורים, מול אחים או אחיות, מול דמויות במסגרות חינוך ומול חברים.


אני אוהבת לטפל בילדים מאחר שהריפוי זמין ונגיש להם ומאחר שהתוצאות ניכרות יחסית מהר ובעיקר מאפשרות לילדים תחושת רוגע ושחרור, חיבור מחדש לריפוי, זרימה ושמחה - חיבור לכל מה שנמצא בהם ממילא. הטיפול מאפשר לנקות "רעש" וקשיים מהמערכת של ילדך והוא מאפשר לו חיבור לכוחות הריפוי הפנימיים שיש לו ממילא.

txt_strip.png

תהליך הטיפול בילדים

אני מטפלת בילדים מגיל לידה עד גיל 12
סביב נושאים וקשיים שונים שמפריעים פיזית ונפשית לחיי היום יום:

 

 • לתינוקות אחרי לידה מורכבת וקשיי הסתגלות לחיים מחוץ לרחם

 • חרדות ופחדים

 • טנטרומים והתקפי זעם

 • קשיי שינה

 • הרטבות לילה ויום

 • עצבנות וחוסר שקט

 • קשיים חברתיים, חוסר ביטחון וביישנות

 • יחסים מאתגרים עם בני משפחה


הטיפול מתאים ומומלץ גם לילדים שזקוקים להמון תשומת לב, מגע ויחס, שהיו או עודם " High Need Babies " וכן לילדים שהסביבה או הבית חווים אותם כילדים "מאתגרים".
 

הערה חשובה:
חשוב להבין שהטיפול לא ממוקד בסימפטום או בבעיה אלא מתייחס לילד באופן הוליסטי, כאדם שלם, וממוקד בחיזוק כוחות הריפוי הפנימיים. למשל, אם התינוק או הילד לא ישן טוב בלילה, הטיפול עשוי להתייחס לגורמים שמפריעים לו לישון ולא לקשיי השינה (ברמה ההתנהגותית). כך למשל, נבדוק אם צריך לנקות אנרגטית את סביבת השינה שלו, נבדוק אם הוא זקוק לחיזוק פנימי במערכות מסוימות וכדומה.

txt_strip.png

איך מתבצע הטיפול?

הטיפול בילדים מתבצע מרחוק, ולוקח לרוב מספר ימי טיפול. מספר הימים המדויק נקבע לאחר שיחה ובדיקת התאמה בהתאם לצורך, לקושי ולדיוקים מול ההדרכה.

 

 • לפני תחילת הטיפול נקיים שיחה מקדימה בטלפון. נשמע על איזה קשיים ואתגרים מדובר ומה העלה את הצורך בטיפול. אשאל שאלות לגבי הילד, לגבי המסגרת והחברים ולגבי היחסים בבית. לעיתים אשאל אותך גם לגבי מהלך ההריון והלידה, ולגבי שלבי התפתחות נוספים.

 • לאחר מכן אבדוק מול ההדרכה, ונדייק ביחד את מהלך הטיפול ומספר הימים הדרוש.

 • בטיפול אני משלבת שיטות שונות לריפוי וניקוי אנרגטי, אישי ולעיתים גם סביבתי, כדי לשחרר ולנקות טריגרים, דפוסים וחסמים מהמערכת של ילדך. לעיתים אשלב בטיפול גם תמצית של פרחי באך, בהתאם לצורך ולהתאמה.

 • את הטיפול אני מבצעת מרחוק. תוך כדי טיפול אנחנו שומרות על קשר רציף בהתכתבות, בודקות מה שלום ילדך לאחר כל יום טיפול ומה ההשפעות שאת או ילדך חווים, כך שנוכל לדייק את המשך מהלך הטיפול ולייעל אותו.
   

טיפול במערכת יחסים מאתגרת עם אחד מבני המשפחה (הורה או אח/ות)

 

לפעמים עולה קושי במערכת היחסים בין אחד מבני המשפחה – אמא, אבא או אחד האחים – לבין התינוק או הילד. הכוונה היא למקרים בהם הכל זורם יחסית אבל מול בן משפחה מסוים עולה קושי, אתגר, כעס או חוסר אהבה. קשיים שמקורם בקשר ההורי עשויים להיות מושפעים מחסימה אנרגטית אצל ההורה או א צל הילד, מנושא ששייך לגלגול קודם או דפוס שנוצר בהריון או בלידה.
במקרים אלו יעלה בבדיקה ובשיחה מקדימה ביננו שהריפוי הדרוש הוא גם לילד אך גם להורה.
אני לא מטפלת בו-זמנית בהורה ובילד, אך בהחלט ייתכן שמה שמדויק הוא טיפול לכל אחד בנפרד, בזמנים שונים. בכל מקרה נבדוק זאת בשיחה המקדימה ביננו ונראה מה מראים לנו שנכון לכם ומה הכי מדויק ויאפשר לכם ריפוי מיטיב.

מחיר הטיפול לטיפול בפרחי באך (טיפול אנרגטי משולב עם תמציות פרחי באך) -250 ש"ח.
בטיפולים אנרגטיים מרחוק, מחיר הטיפול אינו קבוע ונקבע בהתאם למספר ימי הטיפול ומבנה התוכנית. טווח המחירים יכול לנוע בין 150-250 ש"ח ליום טיפול מרחוק, ובממוצע בתוכנית יהיו 3-6 ימי טיפול.
אני יודעת שזה נשמע שונה ממה שאת מכירה, לכן חשוב לי לציין שאנחנו נדע ונקבע מראש את מספר ימי הטיפול והעלות שלהם, לפני שנתחיל.


 

1.png
2.png
3.png
4.png
txt_strip.png

להתחבר ולהתקשר

תודה שפנית! אחזור אלייך בהקדם

bottom of page